Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 06:42:37 251

Nem azt írtam? Dehogynem, csak kifelejtettem azt, hogy ,, is"...

 

 :)))

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 01:22:14 250
Nekem ne mond, én tudom, hogy nyílnak! Ezt írtam. :)
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-19 22:57:09 249

Ma hívott Ybrik, náluk már nyilík a kockás, sőt hó is esett. / Zala m. /  Én nem tok kimenni a területre, de holnap felhívok egy illetékest, hogy mi a helyzet oszt jól megmondom!

 

 :)))

 

 banderas, meghóttá?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!