|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 06:42:37
|
251
|
Nem azt írtam? Dehogynem, csak kifelejtettem azt, hogy ,, is"...
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 01:22:14
|
250
|
| Nekem ne mond, én tudom, hogy nyílnak! Ezt írtam. :) |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-19 22:57:09
|
249
|
Ma hívott Ybrik, náluk már nyilík a kockás, sőt hó is esett. / Zala m. / Én nem tok kimenni a területre, de holnap felhívok egy illetékest, hogy mi a helyzet oszt jól megmondom!
:)))
banderas, meghóttá? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|