Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-20 00:37:21 25
Megragadtad a lényeget: pont az a jó, hogy itt ezt lehet, és itt igazán senkit nem zavarhat, ha bárki locsog.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-20 00:34:01 23

Pl. most a vita a tojás-ikráról (melyik volt előbb?!).... Off mert a magyar nyelvről szól, vagy On, mert arról hogy a HAL-nak aki AKVÁRIUMBAN él, tojása vagy ikrája van...

Hehh! :P

 

Ha lehet előbb utóbb nyissunk topikot a bolhák szexuális életéről is... -> Félreértés elkerülése végett megjegyzem, ez most nem bántás, csak fáradt vagyok és mivel úgyis csevegős topik, így hülyeségeket beszélhetek hajnali fél 1kor. És hogy ne legyen olyan off még itt is: a halbolhákra gondoltam ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!