|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-20 00:36:26
|
24
|
Szerintem abban a tekintetben, hogy hol a határ irányadó lehet, ha elolvaspd a topik korábbi részeit.
Az Akvárium nevű fórumot több tucat akvarista, és érdeklődő írogatja. Ezek közül legalább 20-30 rendszer hozzászóló. Ha ezzel együtt a hozzászólások igen jelentős százaléka Tőled származik, akkor lehet sejteni, hogy - bát nem tudni mikor- de a határt régen sikerült átlépni! :)
"mindkettőben ugyanaz megy. Semmi "
Ez a "Semmi" viszont teljesen téves az Akvárium topikra. Ott nagyon sok érdekeséget lehet tanulni, sok kérdésre lehet választ kapni. Én a kevéske tudásom elég jelentős részét onnan szerzem, szereztem akvárium témában. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-20 00:31:03
|
22
|
| Najó, akkor kinek hol a határ? Mert nálam szinte minden elfért ott, most meg olvashatok 2 topikot. A wiw-en a göris fórumot többet közt ezért sem olvasom, mert 2 van és mindkettőben ugyanaz megy. Semmi :D |
|
Előzmény:
 |
macmelon
2007-03-19 23:01:41
|
21
|
| Ebben nem értünk egyet! Az offolás, csevegés nem bűn, sőt nagyon is emberi! Te (és persze jómagam is) ebben a nem-bűnben elégé nem-vétkes voltál! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|