|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-20 00:31:03
|
22
|
| Najó, akkor kinek hol a határ? Mert nálam szinte minden elfért ott, most meg olvashatok 2 topikot. A wiw-en a göris fórumot többet közt ezért sem olvasom, mert 2 van és mindkettőben ugyanaz megy. Semmi :D |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-19 23:01:41
|
21
|
| Ebben nem értünk egyet! Az offolás, csevegés nem bűn, sőt nagyon is emberi! Te (és persze jómagam is) ebben a nem-bűnben elégé nem-vétkes voltál! :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-19 18:23:32
|
16
|
| Jah és szerintem nem volt oylan vészesen sok OFF odaát. Pl. senki nem írt odlalakat a bolhák nemi életéről. Na az az lett volna ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|