Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-20 00:31:03 22
Najó, akkor kinek hol a határ? Mert nálam szinte minden elfért ott, most meg olvashatok 2 topikot. A wiw-en a göris fórumot többet közt ezért sem olvasom, mert 2 van és mindkettőben ugyanaz megy. Semmi :D
A hozzászólás:
macmelon Creative Commons License 2007-03-19 23:01:41 21
Ebben nem értünk egyet! Az offolás, csevegés nem bűn, sőt nagyon is emberi! Te (és persze jómagam is) ebben a nem-bűnben elégé nem-vétkes voltál! :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-19 18:23:32 16
Jah és szerintem nem volt oylan vészesen sok OFF odaát. Pl. senki nem írt odlalakat a bolhák nemi életéről. Na az az lett volna ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!