|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-20 07:19:51
|
252
|
jah, nekem annyi.. nem igazabol epp most tamadtam fel :-) aztan mar megy is a melo ezerrel minden oks? jol vagytok? sumonyba lehetne csinazni valami jo kis madarfotozos helyet :-) voltunk lent a dravan, orulet a helyzet, hurkozzak a szarvasokat ezerrel az anyuk f.szt |
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 01:22:14
|
250
|
| Nekem ne mond, én tudom, hogy nyílnak! Ezt írtam. :) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-19 22:57:09
|
249
|
Ma hívott Ybrik, náluk már nyilík a kockás, sőt hó is esett. / Zala m. / Én nem tok kimenni a területre, de holnap felhívok egy illetékest, hogy mi a helyzet oszt jól megmondom!
:)))
banderas, meghóttá? |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-19 00:18:04
|
246
|
Holnap, nem már ma reggel megyek dolgozóba, akkor kipipálok egy szombatot és az eredményt rögvest közlöm! Sumonyban nem volt semmi különös, az is messze :) össz kb 3000 vizimadár. Egy szép öreg réti sas, üstökös réce gácsérok (4), vagy száz cigányréce, fekete harkályok, nagy pólingok (nem mondható gyakorinak erre) képviselték a dolog élmény részét. Reggel hívott az Öregem szalonkázás után, hogy aszongya leóvadt a kockás liliomokról a hajnali dér, most szépen csillognak a napfényben :), most próbál valamit kihozni a dologból! Nekünk is meg kéne próbálni? Csak tudnám mikor? Esetleg ha valaki jelentene egy balesetet a megfelő helyen... :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|