Keresés

Részletes keresés

Eniko31 Creative Commons License 2007-03-20 12:15:02 610
Rendben akkor kirakom talán még pár napot itt tartom - hatalmas dobozban van, forgáccsal, kis kuckóval. Épp ezért nem szeretem az állatkertet sem, mert sajnálom az állatokat, és tegnap estére aztán már próbáltam is megbeszélni a gyerekkel, hogy jobb lenne neki odakint. Megbeszéljük hogy ha melegebb lesz és nem ilyen csúnya eső, akkor elengedjük :-)
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2007-03-19 21:42:13 609
Szia,
Hol tartjátok a sünit most? És mi a tervetek vele? Ha háziállatként szeretnétek tartani a lakásban, nem javasolnám, mert egyrészt védett állat, EGYÁLTALÁN NEM SZABAD BEFOGNI és otthon tartani, másrészt pedig ők vadállatok, nem való nekik a zárt környezet, nem hiszem, hogy jól érezné magát...
Én csak addig tartom itthon az ősszel született kicsi süniket, akik amúgy a szabadban nem élnék túl a telet, míg megerősödnek, kitavaszodik, aztán elengedem őket. Az előzőt, Majacot 2 éve áprilisban engedtük útjára, Pocok is hamarosan visszatérhet a kertbe, ahonnan származik, feltéve hogy nem lesz hó.

Gondoljátok meg, és szerintem engedjétek el ott, ahol találtátok, vagy a kertetekben. Megköszönné, higgyétek el! :)
Sokkal alkalmasabb házi kedvenceket ajánlanék - pl. a tengerimalacok nagyon jó fejek, egyszerűbb etetni őket, barátságosabbak, és nem szúúúúúrnak :)

Remélem, nem haragszol, nem bántó szándékkal írtam, csak a süninek és a kislányodnak is a legjobb megoldást próbáltam javasolni! :)
Előzmény:
Eniko31 Creative Commons License 2007-03-19 16:09:13 607

Sziasztok!

 

Most bukkantam rá a topikra, süneledelt kerestem :-) 3 napja került hozzánk egy süni a kislányom nagy örömére. Viszont van egy olyan problémánk, hogy a gyerek mindenáron szeretne neki egy "barátot".  :-D Ha véletlenül akadna valakinek egy sünije, akit nem szeretne megtartani, nagyon szépen kérném hogy jelezze, óriási örömet szerezne a kislányomnak. Ellenkező esetben apuka kirakná a kertbe hogy menjen útjára, mert állitólag a sünök nem birják egyedül??!! :-((

 

Köszönöm!

 

emailcimem: t_eniko@hotmail.com

 

Enikő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!