|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-19 22:53:57
|
248
|
Köszi a meghívót. Per pillanat nem tudom, hogy szerdán vagy csütörtökön kell mennem Csáktornyára, de ha lehet ott leszek.
Gratulálok a kiállításodhoz!
|
|
A hozzászólás:
 |
Mano254
2007-03-19 19:06:00
|
247
|
Nos, egy kicsit előrébb is hozhatjuk az ismerkedést:
Szeretettel meghívok mindenkit a
"MI NYUGAT VAGYUNK KELETEN" - kárpátaljai magyarok
című kiállításom megnyitójára
2007. március 22-én (azaz csütörtökön) este 6 órára
a pécsi Babits Mihály Gimnáziumba (Pécs, Veress Endre u. 15.)
A tárlatot megnyitja: Hámori Gábor, a Mecseki Fotóklub elnöke
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|