Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-19 22:53:57 248

Köszi a meghívót. Per pillanat nem tudom, hogy szerdán vagy csütörtökön kell mennem Csáktornyára, de ha lehet ott leszek.

Gratulálok a kiállításodhoz!

 

 

A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2007-03-19 19:06:00 247
Nos, egy kicsit előrébb is hozhatjuk az ismerkedést:

Szeretettel meghívok mindenkit a

"MI NYUGAT VAGYUNK KELETEN" - kárpátaljai magyarok

című kiállításom megnyitójára

2007. március 22-én (azaz csütörtökön) este 6 órára

a pécsi Babits Mihály Gimnáziumba (Pécs, Veress Endre u. 15.)

A tárlatot megnyitja:
Hámori Gábor, a Mecseki Fotóklub elnöke

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!