Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-19 23:01:41 21
Ebben nem értünk egyet! Az offolás, csevegés nem bűn, sőt nagyon is emberi! Te (és persze jómagam is) ebben a nem-bűnben elégé nem-vétkes voltál! :)
apca Creative Commons License 2007-03-19 19:33:39 17
Pedig rendkívül vonzó téma :)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-19 18:23:32 16
Jah és szerintem nem volt oylan vészesen sok OFF odaát. Pl. senki nem írt odlalakat a bolhák nemi életéről. Na az az lett volna ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!