|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-19 23:00:36
|
20
|
| Mond azt (írd azt), hogy "Folytatom a csevegőben", vagy azt, hogy "Válaszolok, de inkább a csevegőben". |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-19 18:21:25
|
15
|
Tapasztalataim szerintem most majd mind2 topikon megy ugyanaz amit csak ide akart az alkotója... :)
Kérdés: Hogy lehet úgy végigvinni egy beszélgetést, hogy ott kezdem, mert szorosan akvárium téma, aztán itt folytatom, mert már nem annyira...? Tele lesz -gyere át a másik topikra offal? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|