Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-19 23:00:36 20
Mond azt (írd azt), hogy "Folytatom a csevegőben", vagy azt, hogy "Válaszolok, de inkább a csevegőben".
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-19 18:21:25 15

Tapasztalataim szerintem most majd mind2 topikon megy ugyanaz amit csak ide akart az alkotója... :)

Kérdés: Hogy lehet úgy végigvinni egy beszélgetést, hogy ott kezdem, mert szorosan akvárium téma, aztán itt folytatom, mert már nem annyira...? Tele lesz -gyere át a másik topikra offal? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!