|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-19 11:07:02
|
14
|
| Tudományos névként egy harmadik lain tagot szokás alkalmazni az alfajok megkülönbözttésére pl. http://en.wikipedia.org/wiki/Peppered_moth |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-19 11:05:54
|
13
|
| Egyébként ez a harmadik tag általában nem tudományos név. Tulajdonképpen egy tudományos névhez hozzáteszik a színváltozat nevét. Jó esetben ez utóbbit valamilyen az adottfajra szokosodott társaság osztja, és így egységes. |
|
Előzmény:
 |
KoPw
2007-03-19 10:50:51
|
11
|
| külön színváltozat, de annak is külön neve van pl. P.innesi "diamond" vagy mittomén:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|