|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-19 11:05:54
|
13
|
| Egyébként ez a harmadik tag általában nem tudományos név. Tulajdonképpen egy tudományos névhez hozzáteszik a színváltozat nevét. Jó esetben ez utóbbit valamilyen az adottfajra szokosodott társaság osztja, és így egységes. |
|
A hozzászólás:
 |
KoPw
2007-03-19 10:50:51
|
11
|
| külön színváltozat, de annak is külön neve van pl. P.innesi "diamond" vagy mittomén:) |
|
Előzmény:
 |
macmelon
2007-03-19 10:43:29
|
7
|
Ha jól tudom, akkor a gyémántneon és az aranyneon, nem külön fajok, hanem a neonhal (P. innesi) színváltozatai.
"én ha egész napomat a boltban b*sznám, sztem már csak kiváncsiságból is megtanulnám...."
Pontosan! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|