Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-19 10:47:46 9
Hát, akkor te nem olvasta az utolsó 1-2 hét termését! :)
A hozzászólás:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-03-19 10:44:47 8
hm.. sztem nem lakják annyian az akvárium topikot hogy ilyen offtopikot kelljen létrehozni, ennyi erővel minden halnak lehetne csinálni egyet
na de nem én csináltam, az offot ideirom, a meggyhasúakat meg majd oda :)
üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!