|
|
|
|
 |
KoPw
2007-03-19 10:50:51
|
11
|
| külön színváltozat, de annak is külön neve van pl. P.innesi "diamond" vagy mittomén:) |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-19 10:43:29
|
7
|
Ha jól tudom, akkor a gyémántneon és az aranyneon, nem külön fajok, hanem a neonhal (P. innesi) színváltozatai.
"én ha egész napomat a boltban b*sznám, sztem már csak kiváncsiságból is megtanulnám...."
Pontosan! |
|
Előzmény:
 |
KoPw
2007-03-19 10:39:48
|
6
|
Azért ha egy boltba bemész, és megkérdezed, mi is ennek a latin neve, hogy utánajárhass,megmondják...de velem már előfordult, hogy kérdeztem, mi ennek a latin neve,hogy neten megnézhessem, erre a srác mondja,hogy most nem tudja megmondani, mert nincs itt a sügeres könyve...kösz...én ha egész napomat a boltban b*sznám, sztem már csak kiváncsiságból is megtanulnám....
MÁS:
Van gyémántneon is, láttam egy boltban...teljesen ezüst volt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|