|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-19 10:37:08
|
5
|
| Pontosan az ilyen poénok miatt kell ez a topik! :) :) :) |
|
A hozzászólás:
 |
KoPw
2007-03-19 10:36:13
|
4
|
| és öntsük az akvárium vizébe...:) |
|
Előzmény:
 |
apca
2007-03-19 10:24:00
|
2
|
Mondjuk ennek a legjobb +oldása az volna, ha a latin nevét használnánk az élőlényeknek. Ugyan abban is vannak időnként változások, átsorolások, azonban még mindig ez a lehető legpontosabb +határozás.
A türkizzel kapcsolatban pedig van belőle kék is, és zöld is. Attól függ, melyik szín a dominánsabb benne.
Hogy ne legyen belőle vita, nevezzük ciánnak :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|