Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-19 10:37:08 5
Pontosan az ilyen poénok miatt kell ez a topik! :) :) :)
A hozzászólás:
KoPw Creative Commons License 2007-03-19 10:36:13 4
és öntsük az akvárium vizébe...:)
Előzmény:
apca Creative Commons License 2007-03-19 10:24:00 2
Mondjuk ennek a legjobb +oldása az volna, ha a latin nevét használnánk az élőlényeknek. Ugyan abban is vannak időnként változások, átsorolások, azonban még mindig ez a lehető legpontosabb +határozás.

A türkizzel kapcsolatban pedig van belőle kék is, és zöld is. Attól függ, melyik szín a dominánsabb benne.

Hogy ne legyen belőle vita, nevezzük ciánnak :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!