Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tiwald Creative Commons License 2007-03-19 07:37:51 4893
Nem vagyok egy számítógép mágus, de lassacskán megértem amit elmondanak. Igy "öregecskén" nehezebben tanul az ember,Ugy hogy légy egy kicsit türelmesebb a sok kérdésért.
Előzmény:
tiwald Creative Commons License 2007-03-19 07:18:59 4892

Nagyon köszönöm.AhhozKépest hogy "lelkes amateor" vagy gyönyörűek a képeid.

Mind a két programom van.A photoshophoz nincs magyar nyelvű leirásod?

Angolul annyira nem tudok.A picasaban mely programok ezek?

Ha nem akarsz itt irni légyszives válaszolj valamelyik emilemre. ciromail.hu vagy gmail.com

Előre is köszi : tiwald

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!