Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-18 16:10:59 244

Tőlünk eddig három emberke aki ráér minden hétvégén. Ez mán öt.

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 16:07:39 243
Én benne vagyok!!!
Mohács képviseltetni fogja magát, jövünk mint a busók anno!! :DD
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 16:06:49 242

Néha nem árt :)))

Talán elkezdhetnénk az egynapos áprilisi pécsi talit szervezni. c_pont_hu adja meg a kezdőlökést azzal, hogy mikor lesz szabad szombatja. Nem? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!