Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-18 16:07:39 243
Én benne vagyok!!!
Mohács képviseltetni fogja magát, jövünk mint a busók anno!! :DD
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 16:06:49 242

Néha nem árt :)))

Talán elkezdhetnénk az egynapos áprilisi pécsi talit szervezni. c_pont_hu adja meg a kezdőlökést azzal, hogy mikor lesz szabad szombatja. Nem? 

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 16:02:05 241
Mé? Kell egy kis igzalom :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!