Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-18 16:06:49 242

Néha nem árt :)))

Talán elkezdhetnénk az egynapos áprilisi pécsi talit szervezni. c_pont_hu adja meg a kezdőlökést azzal, hogy mikor lesz szabad szombatja. Nem? 

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 16:02:05 241
Mé? Kell egy kis igzalom :))
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 16:00:08 240

 Gondolom nem egyszerre... me akko megrázó élményed lenne....

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!