|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-18 15:57:15
|
239
|
| ÖÖ nem, ugyanis a hátitatyimba bennevannak a tőtők. Oszt max kerestem vóna egy eldugott helyen (egy nénikével :)), ahol még konnektor is van, oszt megdugtam volna a konnektort... ...is :) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-18 15:53:47
|
238
|
Kiváncsi lennék, hogy mit csináltál volna, ha gripben lévő két akksid lehelte volna ki a lelkét... öröm lett volna hallgatni...
Volt egyszer egy ilyen eset, amikor egy osztrák gyütt fotózni bőgéskor... canonos volt a szentem...
:))) |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-18 15:46:30
|
237
|
Pont jó volt oda az obim... :) Amúgy köszi a felajánlást, de mint mondtam nem szívesen használom a másét. Amúgy jó balfax vótam, mer félidőbe lemerült a vakum, oszt onnan iso1600 kézbő :))) Mer ugye a dinka mohácsi végignyomta vakuval a busójárást, oszt tőteni az aksikat meg fölös... :DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|