Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-18 15:57:15 239
ÖÖ nem, ugyanis a hátitatyimba bennevannak a tőtők. Oszt max kerestem vóna egy eldugott helyen (egy nénikével :)), ahol még konnektor is van, oszt megdugtam volna a konnektort... ...is :)
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 15:53:47 238

Kiváncsi lennék, hogy mit csináltál volna, ha gripben lévő két akksid lehelte volna ki a lelkét... öröm lett volna hallgatni...

Volt egyszer egy ilyen eset, amikor egy osztrák gyütt fotózni bőgéskor... canonos volt a szentem...

 

 :)))

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 15:46:30 237
Pont jó volt oda az obim... :)
Amúgy köszi a felajánlást, de mint mondtam nem szívesen használom a másét.
Amúgy jó balfax vótam, mer félidőbe lemerült a vakum, oszt onnan iso1600 kézbő :)))
Mer ugye a dinka mohácsi végignyomta vakuval a busójárást, oszt tőteni az aksikat meg fölös... :DDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!