|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-18 15:46:30
|
237
|
Pont jó volt oda az obim... :) Amúgy köszi a felajánlást, de mint mondtam nem szívesen használom a másét. Amúgy jó balfax vótam, mer félidőbe lemerült a vakum, oszt onnan iso1600 kézbő :))) Mer ugye a dinka mohácsi végignyomta vakuval a busójárást, oszt tőteni az aksikat meg fölös... :DDD |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-18 15:43:53
|
236
|
Ugye-ugye! Mondtam, hogy vidd el 210-est. De jobb lett volna a 10-20-as...
:))) |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-18 15:30:49
|
235
|
Legközelebb má teleobival megyek ilyenre... :) Hülye haver ott mondja nekem a csaj előtt, nézz má kattintsd le a seggét :) Csajszi meg lesett, oszt vigyorgott, énmeg a gép mögé bújtam :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|