Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-18 15:46:30 237
Pont jó volt oda az obim... :)
Amúgy köszi a felajánlást, de mint mondtam nem szívesen használom a másét.
Amúgy jó balfax vótam, mer félidőbe lemerült a vakum, oszt onnan iso1600 kézbő :)))
Mer ugye a dinka mohácsi végignyomta vakuval a busójárást, oszt tőteni az aksikat meg fölös... :DDD
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 15:43:53 236

Ugye-ugye! Mondtam, hogy vidd el  210-est. De jobb lett volna a 10-20-as...

 

 :)))

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 15:30:49 235
Legközelebb má teleobival megyek ilyenre... :)
Hülye haver ott mondja nekem a csaj előtt, nézz má kattintsd le a seggét :)
Csajszi meg lesett, oszt vigyorgott, énmeg a gép mögé bújtam :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!