Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-18 15:43:53 236

Ugye-ugye! Mondtam, hogy vidd el  210-est. De jobb lett volna a 10-20-as...

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-18 15:30:49 235
Legközelebb má teleobival megyek ilyenre... :)
Hülye haver ott mondja nekem a csaj előtt, nézz má kattintsd le a seggét :)
Csajszi meg lesett, oszt vigyorgott, énmeg a gép mögé bújtam :D
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-18 15:24:23 234

Nénikés? Hány évesek voltak azok a jó csajok?? Na majd megmondom ezt annak a három csajnak akik innen voltak... asszem legközelebb lesz balhé, ha jössz...

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!