Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-19 00:18:04 246
Holnap, nem már ma reggel megyek dolgozóba, akkor kipipálok egy szombatot és az eredményt rögvest közlöm!
Sumonyban nem volt semmi különös, az is messze :) össz kb 3000 vizimadár.
Egy szép öreg réti sas, üstökös réce gácsérok (4), vagy száz cigányréce, fekete harkályok, nagy pólingok (nem mondható gyakorinak erre) képviselték a dolog élmény részét.
Reggel hívott az Öregem szalonkázás után, hogy aszongya leóvadt a kockás liliomokról a hajnali dér, most szépen csillognak a napfényben :), most próbál valamit kihozni a dologból!
Nekünk is meg kéne próbálni? Csak tudnám mikor? Esetleg ha valaki jelentene egy balesetet a megfelő helyen... :)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-17 19:32:29 230

A volt ,,NDK"-ás állványok sem óccsók, de stabilak. Itt megnézheted www.berlebach.de

 

 :)))

 

 Volt ma valami érdekes?

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-16 22:34:55 229
Nem, úgytom. Van ötlet? NDK fa? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!