|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-19 00:18:04
|
246
|
Holnap, nem már ma reggel megyek dolgozóba, akkor kipipálok egy szombatot és az eredményt rögvest közlöm! Sumonyban nem volt semmi különös, az is messze :) össz kb 3000 vizimadár. Egy szép öreg réti sas, üstökös réce gácsérok (4), vagy száz cigányréce, fekete harkályok, nagy pólingok (nem mondható gyakorinak erre) képviselték a dolog élmény részét. Reggel hívott az Öregem szalonkázás után, hogy aszongya leóvadt a kockás liliomokról a hajnali dér, most szépen csillognak a napfényben :), most próbál valamit kihozni a dologból! Nekünk is meg kéne próbálni? Csak tudnám mikor? Esetleg ha valaki jelentene egy balesetet a megfelő helyen... :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-17 19:32:29
|
230
|
A volt ,,NDK"-ás állványok sem óccsók, de stabilak. Itt megnézheted www.berlebach.de
:)))
Volt ma valami érdekes? |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-16 22:34:55
|
229
|
| Nem, úgytom. Van ötlet? NDK fa? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|