Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-16 20:23:47 227

Akkor szerencséd volt. Pedig itt jó is helyek vannak, és a Zselicben is nagyon keveset láttak.

A hozzászólás:
vadasz50 Creative Commons License 2007-03-16 20:18:06 226

Ok gyere!!!

Ma este 9 madarat láttam, 2 "cvikket", 3verekedő madarat, és 2 eggyest korrogva.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-16 20:12:11 225

Szia! 

Nálunk a területen összesen 18 db-ot láttak, kettőt lőttek. Gyenge az egész, lehet, hogy már elhúztak előbb csak nem vettük észre.

Ez van...

Majd megyek betyárkodni.

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!