|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-16 20:23:47
|
227
|
Akkor szerencséd volt. Pedig itt jó is helyek vannak, és a Zselicben is nagyon keveset láttak. |
|
A hozzászólás:
 |
vadasz50
2007-03-16 20:18:06
|
226
|
Ok gyere!!!
Ma este 9 madarat láttam, 2 "cvikket", 3verekedő madarat, és 2 eggyest korrogva. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-16 20:12:11
|
225
|
Szia!
Nálunk a területen összesen 18 db-ot láttak, kettőt lőttek. Gyenge az egész, lehet, hogy már elhúztak előbb csak nem vettük észre.
Ez van...
Majd megyek betyárkodni.
:)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|