Keresés

Részletes keresés

vadasz50 Creative Commons License 2007-03-16 20:01:46 224

Szia:

 bocs hogy ide pofátlankodok:)

olvastam, hogy voltál kint, Hogy ál nálatok a szalonka vonulás?

Mégegyszer elnézést a többiektől is! ( ugyanis Én egy "bakonyi betyár" vagyok)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-16 19:54:13 223

Én má többet nem hajtok kékbrekkancsra! Elegem volt belőle, igy képeztem le magamnak egyet.Igaz, hogy olyan dühös volt rám, hogy átment lilába.

:)))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!