|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-16 19:19:25
|
218
|
Csak nem vagy beteg? No hiszen ilyen fiatalon?
:))) |
|
 |
Törölt nick
2007-03-16 14:53:09
|
217
|
Vagyok, de csak egy pár percig. Tegnap kiállításmegnyitó volt, utána fotózás. Ma reggel a háznál kezdtem, mostanáig. Oszt meguntam, kaja, irány az erdő, majd este gyüvök.
Banderas Drávasíkon jár brekuszt keres...
u.hu
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
schramjanko
2007-03-16 10:09:57
|
216
|
| Vagy talán fotóznak ebben a szép időben, nem a szobában ülnek(én fekszem még) mint mi:-)) |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-16 10:03:12
|
215
|
| március 15.-e alkalmából, csenddel tisztelegtek a Fiúk, de most kezd maj lejárni az ünnep hatása :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|