Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-16 19:19:25 218

Csak nem vagy beteg? No hiszen ilyen fiatalon?

 

 :)))

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-16 14:53:09 217

 Vagyok, de csak egy pár percig. Tegnap kiállításmegnyitó volt, utána fotózás. Ma reggel a háznál kezdtem, mostanáig. Oszt meguntam,  kaja, irány az erdő, majd este gyüvök.

Banderas Drávasíkon jár brekuszt keres...  

 

   u.hu

 

 :)))

A hozzászólás:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-16 10:09:57 216
Vagy talán fotóznak ebben a szép időben, nem a szobában ülnek(én fekszem még) mint mi:-))
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-16 10:03:12 215
március 15.-e alkalmából, csenddel tisztelegtek a Fiúk, de most kezd maj lejárni az ünnep hatása :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!