|
|
|
|
 |
kis füli
2007-03-15 22:14:38
|
40
|
Hali!
Köszi!!! :)
Wow! Tök jó, gratu az ürgéhez! :) Nagyon jól néz ki! :)
Mégegyszer köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
borzsarkany
2007-03-15 19:46:34
|
39
|
Szeva!
ápr 1, ez ne mvicc, Húsvét miatt került 1 héttel előbbre. egyébként márc, ápr, máj aug szept, okt 2. vasárnapján van mindig.
Hódszerű izé=nutria.
A mexikói ürge, akinek 13csíkos ürge a hivatalos neve pedig nálam lakik már-) |
|
Előzmény:
 |
kis füli
2007-03-15 19:08:33
|
38
|
Hali!
Én most, 11-én voltam először a monori börzén! Nagyon jó! Iszonyat sok állatvan ott, párat felsorolnék: kutyák, keverékek és fajtiszták is, nyulak-sokféle, szárnyasok-tyúkok, ludak és galambok ezerféle változataiban és persze díszmadarak: zebrapintyek, kanárik, papagájok, egyéb különlegességek, mexikói ürge- nagyon jópofa volt :) meg vmi hódszerű állatot is láttam... :D mongol futóegerek, háziegerek... jahh voltak fácánok is, az emberek a hónuk alatt vitték őket! :D
Érdemes elmenni! :) Viszont a következő börze, nem tudom mikor lesz...
Meg tudja mondani valaki? :)
Előre is köszi!
füli |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|