Keresés

Részletes keresés

kis füli Creative Commons License 2007-03-15 22:14:38 40

Hali!

Köszi!!! :)

Wow! Tök jó, gratu az ürgéhez! :) Nagyon jól néz ki! :)

Mégegyszer köszi!

A hozzászólás:
borzsarkany Creative Commons License 2007-03-15 19:46:34 39
Szeva!

ápr 1, ez ne mvicc, Húsvét miatt került 1 héttel előbbre. egyébként márc, ápr, máj aug szept, okt 2. vasárnapján van mindig.

Hódszerű izé=nutria.

A mexikói ürge, akinek 13csíkos ürge a hivatalos neve pedig nálam lakik már-)
Előzmény:
kis füli Creative Commons License 2007-03-15 19:08:33 38

Hali!

Én most, 11-én voltam először a monori börzén! Nagyon jó! Iszonyat sok állatvan ott, párat felsorolnék: kutyák, keverékek és fajtiszták is, nyulak-sokféle, szárnyasok-tyúkok, ludak és galambok ezerféle változataiban és persze díszmadarak: zebrapintyek, kanárik, papagájok, egyéb különlegességek, mexikói ürge- nagyon jópofa volt :) meg vmi hódszerű állatot is láttam... :D mongol futóegerek, háziegerek... jahh voltak fácánok is, az emberek a hónuk alatt vitték őket! :D

 

Érdemes elmenni! :) Viszont a következő börze, nem tudom mikor lesz...

Meg tudja mondani valaki? :)

Előre is köszi!

  füli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!