Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sandrusz Creative Commons License 2007-03-15 14:52:37 301

Vincu!

 Honnan vetted hogy a speedy 3 mb/s -el ír? Én sajnos tegnap vettem egyet és a 12 mb-os raw-ot  8 másodperc alatt írja. Kártyaolvasóval is 10 mb kb. 7 másodperc!

Va n egy zold-sárga Lexar kártyám, arra a raw-ot 5 másodperc alatt másolja be a Pentax.

Sajnálom hogy megvettem.

 

Előzmény:
vinczu Creative Commons License 2007-03-14 11:24:42 299
az akkor nem USB 1.0 vagy 1.1?
vagy a pc nem tud 2.0-t?

nekem egy sandisk adta meg magat, az A-data jol muxik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!