|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tiwald
2007-03-15 08:38:36
|
4885
|
| Nézd meg az extrémdigitálnál. |
|
Előzmény:
 |
Timiene
2007-03-14 22:13:34
|
4884
|
Sziasztok! Tavaly voltunk Egyiptomban, Hurhada-n. A Giftun-szigetek és a környenző korallok élővilága fantasztikus volt! Itthonról vittünk párszáz forintos eldobhatós fényképezőket..., az eredmény természetesen iszonyatos lett. Idén is megyünk, most Sharm El Sheik-be. Idén szeretnék elfogadható, színes, fényes és éles vízalatti képekkel hazatérni! Van egy Sony DSC-S600 digitális gépem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A víz alatt is megállná a helyét ha lehetne hozzá vízalatti tokot venni. Valamilyen megoldás létezik? Vagy mit ajánlotok ha esetleg erre nincs lehetőség? Hol szerezhetek be elfogadható áron komplett gépet tokkal együtt?
Köszönettel: Beni és Timi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|