Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tiwald Creative Commons License 2007-03-15 08:38:36 4885
Nézd meg az extrémdigitálnál.
Előzmény:
Timiene Creative Commons License 2007-03-14 22:13:34 4884
Sziasztok!
Tavaly voltunk Egyiptomban, Hurhada-n. A Giftun-szigetek és a környenző korallok élővilága fantasztikus volt! Itthonról vittünk párszáz forintos eldobhatós fényképezőket..., az eredmény természetesen iszonyatos lett.
Idén is megyünk, most Sharm El Sheik-be. Idén szeretnék elfogadható, színes, fényes és éles vízalatti képekkel hazatérni!
Van egy Sony DSC-S600 digitális gépem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A víz alatt is megállná a helyét ha lehetne hozzá vízalatti tokot venni. Valamilyen megoldás létezik? Vagy mit ajánlotok ha esetleg erre nincs lehetőség? Hol szerezhetek be elfogadható áron komplett gépet tokkal együtt?

Köszönettel: Beni és Timi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!