Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
symbolic Creative Commons License 2007-03-14 13:28:56 300
Hi, az SD kártyájuk remélem nem lassú, mert szinte a legnagyobb adatátviteli sebessséget ők biztosítják (papíron).
Előzmény:
tündérlala Creative Commons License 2007-03-13 22:00:10 298

Sajnos én a minap vettem egy A-Data USB memória sticket, valami katasztrófálisan lassú.

Valóban feleannyi volt mint egy Kingston, stb. - viszont a használhatósága tizede.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!