|
|
|
|
 |
schramjanko
2007-03-16 09:55:40
|
212
|
| Fudi kinyírta a topikot:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-14 09:34:34
|
211
|
Hehe :) Hogylehet hogy nemismerjük egymást? :)) |
|
Előzmény:
 |
Sinqde
2007-03-14 07:24:01
|
207
|
Sziasztok!
Én mohácsi vagyok, és tavaly december óta fényképezgetek "tudatosabban" :). December elején vettem egy Fuji S5600-at amit január végén le is cseréltem egy Pentax K100D-re mert két hónap után rájöttem, hogy nem tudja azt amit én szeretnék. Ez a gép most nagyon tetszik, a kitobit és egy Tamron 70-300-at használok (utóbbit csak pár hete [olcsó, de nekem nagyon megfelel]). Itt van pár képem: LINK Sajnos túl sok időm nincs menni fotózgatni, de amikor tudok azért kattintgatok. Van még mit tanulni, és szokni a gépet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|