Keresés

Részletes keresés

schramjanko Creative Commons License 2007-03-16 09:55:40 212
Fudi kinyírta a topikot:-)))
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-14 09:34:34 211
Hehe :)
Hogylehet hogy nemismerjük egymást? :))
Előzmény:
Sinqde Creative Commons License 2007-03-14 07:24:01 207
Sziasztok!

Én mohácsi vagyok, és tavaly december óta fényképezgetek "tudatosabban" :). December elején vettem egy Fuji S5600-at amit január végén le is cseréltem egy Pentax K100D-re mert két hónap után rájöttem, hogy nem tudja azt amit én szeretnék. Ez a gép most nagyon tetszik, a kitobit és egy Tamron 70-300-at használok (utóbbit csak pár hete [olcsó, de nekem nagyon megfelel]).
Itt van pár képem: LINK
Sajnos túl sok időm nincs menni fotózgatni, de amikor tudok azért kattintgatok. Van még mit tanulni, és szokni a gépet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!