Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-14 09:34:34 211
Hehe :)
Hogylehet hogy nemismerjük egymást? :))
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-14 07:42:45 209

Igéretesek a fotóid. A felszerelés minősége egy dolog, / anyagi lehetőség / a gép mögé is kell valaki. Remélem Te nem érted félre...

 

 :)))

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-14 07:36:12 208

Üdv!

Akkor Fudi mellett még egy mohácsi tag van. Nem ismeritek egymást?

A hozzászólás:
Sinqde Creative Commons License 2007-03-14 07:24:01 207
Sziasztok!

Én mohácsi vagyok, és tavaly december óta fényképezgetek "tudatosabban" :). December elején vettem egy Fuji S5600-at amit január végén le is cseréltem egy Pentax K100D-re mert két hónap után rájöttem, hogy nem tudja azt amit én szeretnék. Ez a gép most nagyon tetszik, a kitobit és egy Tamron 70-300-at használok (utóbbit csak pár hete [olcsó, de nekem nagyon megfelel]).
Itt van pár képem: LINK
Sajnos túl sok időm nincs menni fotózgatni, de amikor tudok azért kattintgatok. Van még mit tanulni, és szokni a gépet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!