Keresés

Részletes keresés

fan_fan Creative Commons License 2007-03-13 21:21:03 2207

 Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)

 

Számomra ez nem volt feltűnő. Azt hallottam Bundás Cirminek is vannak "nemes" felmenői valamely ágon, ez egy picit látszik rajta, de csak nagyon kicsit.

A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 21:08:40 2206
Ezt eddig is tudtam hogy minden cicát szeretsz! Én is ilyen ember vagyok aki szereti a minden fajta cicát. :) Az is érdekes hogy a Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)
Előzmény:
fan_fan Creative Commons License 2007-03-13 20:43:29 2205

:-))))

Már valamikor írtam arról, hogy én minden cicát szeretek ! Tehát nem valamely macskafajta, hanem a "macskaság eszméje" mellett vagyok elkötelezett. Ha választanom kellene, hogy milyen macskát vegyek, komoly gondban lennék.

 

Azt viszont kijelentem, hogy a macskát minden más állatnál többre tartom. De ez szubjektivizmus, nem iránymutatás. Az állatok iránti jóindulat ellenben kötelező.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!