|
|
|
|
 |
fan_fan
2007-03-13 21:21:03
|
2207
|
Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)
Számomra ez nem volt feltűnő. Azt hallottam Bundás Cirminek is vannak "nemes" felmenői valamely ágon, ez egy picit látszik rajta, de csak nagyon kicsit. |
|
A hozzászólás:
 |
FLR-723
2007-03-13 21:08:40
|
2206
|
| Ezt eddig is tudtam hogy minden cicát szeretsz! Én is ilyen ember vagyok aki szereti a minden fajta cicát. :) Az is érdekes hogy a Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :) |
|
Előzmény:
 |
fan_fan
2007-03-13 20:43:29
|
2205
|
:-))))
Már valamikor írtam arról, hogy én minden cicát szeretek ! Tehát nem valamely macskafajta, hanem a "macskaság eszméje" mellett vagyok elkötelezett. Ha választanom kellene, hogy milyen macskát vegyek, komoly gondban lennék.
Azt viszont kijelentem, hogy a macskát minden más állatnál többre tartom. De ez szubjektivizmus, nem iránymutatás. Az állatok iránti jóindulat ellenben kötelező. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|