Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 21:08:40 2206
Ezt eddig is tudtam hogy minden cicát szeretsz! Én is ilyen ember vagyok aki szereti a minden fajta cicát. :) Az is érdekes hogy a Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)
A hozzászólás:
fan_fan Creative Commons License 2007-03-13 20:43:29 2205

:-))))

Már valamikor írtam arról, hogy én minden cicát szeretek ! Tehát nem valamely macskafajta, hanem a "macskaság eszméje" mellett vagyok elkötelezett. Ha választanom kellene, hogy milyen macskát vegyek, komoly gondban lennék.

 

Azt viszont kijelentem, hogy a macskát minden más állatnál többre tartom. De ez szubjektivizmus, nem iránymutatás. Az állatok iránti jóindulat ellenben kötelező.

Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 14:19:38 2187
De arról ne álmodj hogy itt fog ragadni. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!