|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 15:10:08
|
2201
|
| Vigyétek magatokkal,már nagyon sok szálloda fogad kisállatokat is! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 15:04:06
|
2199
|
Na még egy hsz erejéig!
Szia!A kötelező oltásokon kívül semmi sem kell.Belehet oltatni gomba ellen,de ez nem biztosíték arra,hogy nem kapja el egy másik állatól:((rengeteg gombafajta van..)Fertőző betegségek is vannak és nincs is olyan oltás ami 100%osan megakadályozná azt,hogy állat elkapja azokat...Nemakarlak elrettenteni,de ÉN nem merném a cicáimat betenni egy panzióba...Nincs senki olyan aki tudna rá vigyázni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|