Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 15:10:08 2201
Vigyétek magatokkal,már nagyon sok szálloda fogad kisállatokat is!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-13 15:08:41 2200
Sajnos nincs. . .
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 15:04:06 2199
Na még egy hsz erejéig!

Szia!A kötelező oltásokon kívül semmi sem kell.Belehet oltatni gomba ellen,de ez nem biztosíték arra,hogy nem kapja el egy másik állatól:((rengeteg gombafajta van..)Fertőző betegségek is vannak és nincs is olyan oltás ami 100%osan megakadályozná azt,hogy állat elkapja azokat...Nemakarlak elrettenteni,de ÉN nem merném a cicáimat betenni egy panzióba...Nincs senki olyan aki tudna rá vigyázni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!