|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 15:04:06
|
2199
|
Na még egy hsz erejéig!
Szia!A kötelező oltásokon kívül semmi sem kell.Belehet oltatni gomba ellen,de ez nem biztosíték arra,hogy nem kapja el egy másik állatól:((rengeteg gombafajta van..)Fertőző betegségek is vannak és nincs is olyan oltás ami 100%osan megakadályozná azt,hogy állat elkapja azokat...Nemakarlak elrettenteni,de ÉN nem merném a cicáimat betenni egy panzióba...Nincs senki olyan aki tudna rá vigyázni? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-13 14:54:18
|
2197
|

Sziasztok! Neki keresünk Gumimacy67-tel közösen valami megbizható panziót 2 hétre!Olyat ahol tényleg törődnek is vele,mert a bunda nagy odafigyelést igényel!Mielőtt a panzóba vinném előtte milyen oltásokat ajánlatos kapnia hogy minimális legyen az egészségügyi kockázat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|