|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 14:44:52
|
2196
|
| Ok átadom és előre is köszöni szépen!Viszont küldik Frigyeséknek!Most megyek,majd még este leszek!Szia-sziasztok és tobbábbi szép napot!:) |
|
A hozzászólás:
 |
FLR-723
2007-03-13 14:42:02
|
2195
|
| Akkor most megy ezerel a simizés. :)) Én küldök nekik sok simit ha nem is ezerel. ;-)) |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 14:37:49
|
2194
|
| nincs mit hisz ismerem,ha nem is személyesen de Ismerem.Kelly épp most kuporodott az ölembe:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|