Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 14:44:52 2196
Ok átadom és előre is köszöni szépen!Viszont küldik Frigyeséknek!Most megyek,majd még este leszek!Szia-sziasztok és tobbábbi szép napot!:)
A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 14:42:02 2195
Akkor most megy ezerel a simizés. :)) Én küldök nekik sok simit ha nem is ezerel. ;-))
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 14:37:49 2194
nincs mit hisz ismerem,ha nem is személyesen de Ismerem.Kelly épp most kuporodott az ölembe:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!