|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 14:27:45
|
2190
|
| Mi is jól vagyunk,köszönöm kérdésed!Jó pihit Neked! |
|
A hozzászólás:
 |
thomacsk
2007-03-13 14:23:43
|
2188
|
Szia Katus ! :) Köszönöm kérdésed, megvagyogatunk, csak amolyan Házicicásan ;)
Remélem Ti is ? ;)
Segítek, ahol tudok, hogy szépek legyenek a Cicákok... ;)
(régen olvastam a topikot, ki is esett a látókörömből már. Láttam, nem mozog...)
Most azonban éppen a "kötelező" pihibe el kell "menjek", bocs... |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 14:15:32
|
2184
|
| Szia!Hogy vagy?Köszönöm a mozgós képet!!!Annakidején Kellyéket is szépen megcsináltad,de egyre profibb leszel!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|