Keresés

Részletes keresés

fan_fan Creative Commons License 2007-03-13 20:43:29 2205

:-))))

Már valamikor írtam arról, hogy én minden cicát szeretek ! Tehát nem valamely macskafajta, hanem a "macskaság eszméje" mellett vagyok elkötelezett. Ha választanom kellene, hogy milyen macskát vegyek, komoly gondban lennék.

 

Azt viszont kijelentem, hogy a macskát minden más állatnál többre tartom. De ez szubjektivizmus, nem iránymutatás. Az állatok iránti jóindulat ellenben kötelező.

Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 14:27:44 2189

mert???

na tényleg mek!

 

A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 14:19:38 2187
De arról ne álmodj hogy itt fog ragadni. :))
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 14:17:02 2186
na sikerült fan_fant is idehoznom!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!