Keresés

Részletes keresés

thomacsk Creative Commons License 2007-03-13 14:23:43 2188

Szia Katus ! :) Köszönöm kérdésed, megvagyogatunk, csak amolyan Házicicásan ;)

Remélem Ti is ? ;)

 

Segítek, ahol tudok, hogy szépek legyenek a Cicákok... ;)

 

(régen olvastam a topikot, ki is esett a látókörömből már. Láttam, nem mozog...)

 

Most azonban éppen a "kötelező" pihibe el kell "menjek", bocs...

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 14:15:32 2184
Szia!Hogy vagy?Köszönöm a mozgós képet!!!Annakidején Kellyéket is szépen megcsináltad,de egyre profibb leszel!:)
Előzmény:
thomacsk Creative Commons License 2007-03-13 14:13:33 2180

Szép napot itt is ! :) Mindenkinek. Mindjárt pihizni megyek, ebédeltem eddig.

Szia Katus ! Gucciá-dat "megmozgattam", ahogy Roky-t és Kelly-t is valamikor...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!