|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 14:15:32
|
2184
|
| Szia!Hogy vagy?Köszönöm a mozgós képet!!!Annakidején Kellyéket is szépen megcsináltad,de egyre profibb leszel!:) |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 14:15:02
|
2182
|
Szia thomacsk!
Na végre!!!!!!
Csak sajnos most mennem kell! Aztán gyertek máskor is!
Jó lett a giffed!:)
Sziasztok!!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
thomacsk
2007-03-13 14:13:33
|
2180
|
Szép napot itt is ! :) Mindenkinek. Mindjárt pihizni megyek, ebédeltem eddig.
Szia Katus ! Gucciá-dat "megmozgattam", ahogy Roky-t és Kelly-t is valamikor...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|