Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:37:15 2160
Majd a Frigyes elé tolom a zoknim és aludni fog majd. ;-)) Na persze ez csak vicc volt. :)
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:34:59 2155
:D:)))Édes lehet,bár az rossz ha nem tudsz tőle aludni.
Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:34:02 2153
Remélem éjszaka aludni fog, mert ha nem én kifársztom a Frigyest kész. :) Már két napja nem alszik, rajta van a tavaszi zsongás. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!