Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:35:05 2156
szerencsére nekünk Szerinek csak nappal meg este "megy el az esze"!:)
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:34:59 2155
:D:)))Édes lehet,bár az rossz ha nem tudsz tőle aludni.
A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:34:02 2153
Remélem éjszaka aludni fog, mert ha nem én kifársztom a Frigyest kész. :) Már két napja nem alszik, rajta van a tavaszi zsongás. :))
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:31:00 2148
Meg fogsz gyógyulni Te is!!!!Frigyes akkor nagyon rámenős:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!