Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:35:22 2157
Persze mindegyik macska aranyos! Egyszer levélben küldtem Bundásról képet. :) Azt látad?
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:33:20 2152

igen!

ha nem gond nektek akkor az egyik topikba írtam hogy akinek van kedve az jöjjön! remélem nem baj!!!!

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:32:06 2151
Az tök lényegtelen,hogy kinek milyen cicája van,mert minden cica Tünemény és szeretni való!!!!!
Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:30:57 2147
Pici gazdi: Én csak azért írok ide mert látam hogy a Katus ír, gondoltam akkor beszélgetek egyet vele. Én azért nem írtam ide mert nincs perzsa cicám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!