|
|
|
|
 |
FLR-723
2007-03-13 13:35:22
|
2157
|
| Persze mindegyik macska aranyos! Egyszer levélben küldtem Bundásról képet. :) Azt látad? |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:33:20
|
2152
|
igen!
ha nem gond nektek akkor az egyik topikba írtam hogy akinek van kedve az jöjjön! remélem nem baj!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:32:06
|
2151
|
| Az tök lényegtelen,hogy kinek milyen cicája van,mert minden cica Tünemény és szeretni való!!!!! |
|
Előzmény:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:30:57
|
2147
|
| Pici gazdi: Én csak azért írok ide mert látam hogy a Katus ír, gondoltam akkor beszélgetek egyet vele. Én azért nem írtam ide mert nincs perzsa cicám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|