|
|
|
|
 |
FLR-723
2007-03-13 13:34:02
|
2153
|
| Remélem éjszaka aludni fog, mert ha nem én kifársztom a Frigyest kész. :) Már két napja nem alszik, rajta van a tavaszi zsongás. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:31:00
|
2148
|
| Meg fogsz gyógyulni Te is!!!!Frigyes akkor nagyon rámenős:)) |
|
Előzmény:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:28:23
|
2144
|
| Sajnos! De remélem hogy meggyógyulok majd. Frigyes tegnap elég rossz volt, veri a Cilikét és a Lucit. Sokszor rá is szoltam de nem halgat rám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|