|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 13:32:06
|
2151
|
| Az tök lényegtelen,hogy kinek milyen cicája van,mert minden cica Tünemény és szeretni való!!!!! |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:31:55
|
2150
|
| és ez baj?????? |
|
A hozzászólás:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:30:57
|
2147
|
| Pici gazdi: Én csak azért írok ide mert látam hogy a Katus ír, gondoltam akkor beszélgetek egyet vele. Én azért nem írtam ide mert nincs perzsa cicám. |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:19:57
|
2135
|
| Szia FLR itt is!!!!!!:) na már 3-man 4-en vagyunk!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|