|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 13:31:00
|
2148
|
| Meg fogsz gyógyulni Te is!!!!Frigyes akkor nagyon rámenős:)) |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:29:31
|
2145
|
| legyél erélyes!!!!!:) ez a titka!:) nem akarok okoskodni!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:28:23
|
2144
|
| Sajnos! De remélem hogy meggyógyulok majd. Frigyes tegnap elég rossz volt, veri a Cilikét és a Lucit. Sokszor rá is szoltam de nem halgat rám. |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:24:55
|
2141
|
| :((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|