Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:31:00 2148
Meg fogsz gyógyulni Te is!!!!Frigyes akkor nagyon rámenős:))
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:29:31 2145
legyél erélyes!!!!!:) ez a titka!:) nem akarok okoskodni!!!!!!!!!
A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:28:23 2144
Sajnos! De remélem hogy meggyógyulok majd. Frigyes tegnap elég rossz volt, veri a Cilikét és a Lucit. Sokszor rá is szoltam de nem halgat rám.
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:24:55 2141
:((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!