Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:30:16 2146
Az nem jó!Remélem,hogy minnél elöbb meggyógyultok!!!!!Akkor ezekszerint csak nálunk ilyen lusták a cicók:)
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:27:41 2142
már voltam ott is!!!!!!!!!!:(és semmi:(
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:23:50 2140
A Doki nem küldött el allergia vizsgálatra?Csak mondta,hogy az vagy és kész?:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!