|
|
|
|
 |
FLR-723
2007-03-13 13:28:23
|
2144
|
| Sajnos! De remélem hogy meggyógyulok majd. Frigyes tegnap elég rossz volt, veri a Cilikét és a Lucit. Sokszor rá is szoltam de nem halgat rám. |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:28:11
|
2143
|
FLR javulást!!!!!!!!!:)
huh! nekem is aktív cicáim vannak! |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:24:55
|
2141
|
| :((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:)) |
|
Előzmény:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:23:19
|
2139
|
Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|