Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:28:23 2144
Sajnos! De remélem hogy meggyógyulok majd. Frigyes tegnap elég rossz volt, veri a Cilikét és a Lucit. Sokszor rá is szoltam de nem halgat rám.
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:28:11 2143

FLR javulást!!!!!!!!!:)

huh! nekem is aktív cicáim vannak!

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:24:55 2141
:((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:))
Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:23:19 2139

Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!