Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:24:55 2141
:((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:))
A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:23:19 2139

Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :))

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:20:01 2136
SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!