Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:23:19 2139

Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :))

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:20:01 2136
SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok???
Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:18:28 2134
Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!