|
|
|
|
 |
FLR-723
2007-03-13 13:23:19
|
2139
|
Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:20:01
|
2136
|
| SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok??? |
|
Előzmény:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:18:28
|
2134
|
| Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|